It správa

Naše služby

Nemáte čas držet krok s rychlým vývojem počítačů? Naše firma IT-SPRAVCE.NET s.r.o. Vám nabízí komplexní IT služby a zajistí, aby Vaše počítače byly v dobré kondici a perfektně zabezpečené.

Veškerou odpovědnost přenechejte našim IT specialistům, kteří se budou o Vaši firmu nepřetržitě starat a využívat k tomu nejmodernější technologie.

Serverová řešení

Implementace serverových řešení na míru:

Naší základní činností ve firmě je IT outsourcing. Jsme certifikovaní specialisté na platformě Microsoft a Linux. Máme zkušenosti s implementací mailových služeb, databázových produktů, datových uložišť, ukládání dat, dokument management a firemní komplexní intranety.

Nabízíme dlouholeté zkušenosti v oblasti virtualizace serverových řešení, při kterých ušetříte pořizovací náklady na HW, elektrickou energii apod. Všechny vzdálené přístupy jsou chráněny bezpečnostním přístupovým kódem, technologie jsou šifrované, tak se zákazník nemusí obávat úniku firemních dat.

Údržba a správa počítačové sítě, konfigurace podnikových infrastruktur

Dokonale Vám nastavíme počítačovou podnikovou infrastrukturu. Pro optimalizaci a centralizaci nastavení používáme osvědčené Microsoft technologie.

Zálohování a obnovení kritických podnikových datových skladů

Zálohování dat nesmí zákazník podceňovat. Nastavujeme různé politiky zálohování od technologie snímkování po zálohování na diskové pole nebo datové pásky. Výhodné je použití virtualizace, kdy server můžeme zprovoznit cca do 15 minut ze zálohy a snížit tak finanční a časové prostoje.

Proaktivní monitoring služeb a technologie

Pomocí monitorovacího serveru budeme mít neustálý přehled o kompletní infrastruktuře a v případě HW incidentu vědět o problému dříve než zákazník.

Školení a konzultace

Jsme si vědomi, že nové technologie potřebuje zákazník nejen poznávat, ale hlavně ovládat. Vaši zaměstnanci získají na školeních potřebné vědomosti a firma získá maximální produktivitu nastavených technologií.

Technická podpora: 222 745 716

KONTAKT